„Jakmile je káva v žaludku, vzniká všeobecný rozruch. Nápady se začínají hýbat… vznikají přirovnání, papír je popsaný. Káva je váš spojenec a psaní přestává být boj.“

Káva

Naší hlavní doménou a důvodem proč se k nám lidé s láskou vrací, je velký výběr poctivě pražené kávy. U nás se žádného “turka po česku” nemusíte obávat. Všichni naši barmani jsou i zároveň baristé, kteří ví, jak kávu správně připravit. Náš výběr je rozsáhlý a tak určitě potěší každého kavárenského nadšence.

Čaj

Lahodné čaje jsou tím elementem, který dodává naší kavárně relaxační atmosféru. U nás v Café Lava vás neošidíme pytlíkovým čajem. Místo toho vás potěšíme pečlivě vybranými bylinnými čaji, které vás příjemně utlumí k zaslouženému odpočinku, nebo naopak nabudí k další zábavě.

Odpočinek

Náročný den v práci? Doma nemáte dostatečný klid a potřebovali byste prostě na chvíli vypnout a nechat se svézt na vlně pohody? Café Lava je pro tyto potřeby jako stvořená. U nás se můžete nerušeně věnovat jen sami sobě, či příjemnému popovídání s přáteli. Chcete-li si odpočinout od každodenního shonu, určitě nás navštivte!